Bize Ulaşın

İstiklal Caddesi No: 6/B 77100 YALOVA
info@modizza.com.tr
02268114664

Firmamız, 2005 yılında Yalova Kirazlı Sanayi Bölgesi'nde kendi atölyesinde kurulmuştur. Uzman kadrosu, kaliteli iş ve eleman ekipmanlarıyla sektörde iyi bir konumda bulunmaktadır.

Kuruluşundan günümüze kadar kendine özgü ve özel çeşitli Mutfak ve Banyo Dolapları üretimi ile yüzlerce kapı ve ahşap mobilya gruplarıyla müşteri ağını genişletmiştir.

Firmamız, müşterilerimizin isteği doğrultusunda yerinde ücretsiz keşif, ölçülendirme, bilgisayar ortamında projelendirilerek kişiye özel tasarım imkanı sunmaktadır.

A'dan Z'ye alt tesisat grupları, Seramik Döşeme, Laminat Parke, Duvar İç Dış Boyama Uygulamaları, Anahtar Teslimi uygulamaları ile müşterimizin yanında bulunmaktadır. Mağaza, Cafe, Büro, Eczane vs. tasarımı, proje ve uygulamaları ile hizmet vermektedir. Tarihi Konak Bina Kamusal Yapıların Restorasyon ve Onarımı Projeleri Hizmetlerimizin İçerisinde Profesyonel Bir Şekilde Devam Etmektedir.

Modizza, sorumluluk bilinciyle satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir.

Saygılarımızla.